Go To Project Gutenberg

niedziela, 17 marca 2019

zezo poczta: Christchurch

-

Rzadko zdarza mi się zgadzać z ministrem Czaputowiczem, któremu przypadła trudna rola "ocieplenia stosunków" z Unią Europejską, przez co zyskał u mnie przezwisko Kaputtowicz, no bo jest jasne, że ocieplenie polegać będzie na solidnym przyklęku na oba kolana przed pruską panią Makrelą. Owóż pan Czaputowicz przedstawił był w Sejmie swe małe expose na ten wielce ważny i poważny temat. Na świecie tymczasem nie zważając na misję ocieplania wydarzyła się kolejna wielka tragedia i umówiony wywiad w radio RMF rozpoczął się pytaniem: a co pan myśli o Christchurch? Na takie dictum, na które pan minister ani nie był przygotowany, ani uprzednio powiadomiony, wyszedł ze studia, bowiem akurat na ten temat nic nie wiedział. Zdaniem dziennikarzy wywiad skończył się skandalem, ale jak zwykle się mylą. Co więcej w zupełności zgadzam się i popieram Czaputowicza akurat w tej kwestii, co mam nadzieję przyjmie pozytywnie, zwłaszcza że resztę jego misji wieńczy hasło: Kaputtowicz.

Oto podobne pytanie zadał był i mnie czytelnik, choć ani śmiem porównywać się do kreatorów polityki międzynarodowej. Swe zdanie wyłuszczam zaznaczając, że to moja prywatna opinia, bazująca na dostępnych faktach. Ewentualnym polemistom zwracam od razu uwagę, że pryncypialny zarzut, iżby liczby palestyńskich ofiar były grubo przesadzone może i jest prawdziwy, tym niemniej nie budzi żadnych wątpliwości fakt, iż ostatni raport ONZ na temat sytuacji w Palestynie obarcza Izrael zarzutem ludobójstwa i prowadzenia czystek etnicznych.

Witaj

Drogi Zezo dawno nie widziałem zadnego aktualnego Twojego wpisu na blogspocie. Oprócz materiału nt mowy nienawiści.
Jednak chciałby poznać bo w takich czasach trudno znaleźć odpowiedź od zaufanych ludzi.
Akcja w NZ nie zdziwila mnie, nie zaskoczyła tzn nie chciałbym żebyś pomyślał o mnie jako socjopacie jednak list i jego treść autora strzelaniny wzbudził we mnie sporo emocji. Niestety nie czytałem oryginału tylko tłumaczenie na Sejmlog-chyba tak się nazywa... Treść i forma świetna. Określenie konserwatyzm jako korporocjonalizm trafne i w spam natomiast określenie siebie jako ekonazista!!! Nie ma takiego czegoś, nie ma. To bardzo dziwne ale z wieloma jego postulatami i spojrzeniem można powiedzieć że się zgadzam. Myślę jednak ze to następstwo i składowe tego co się wydarzyło w ostatnim czasie. Czy to manipulacja czy jest ze mną coś nie tak, jestem słaby?
Co i komu zależy żeby podzielić tak ludzi, wzbudzić w nich nas agresję. To mi przypomną początek XIX i XX wieku.
pozdrawiam

odpowiedź
Prawdę mówiąc po przestudiowaniu tuzina zmontowanych przez profesjonalistów "ataków terrorystycznych" nie mam zbytniej ochoty dawać się wpuszczać w kolejny kanał. bo na pierwszy rzut oka widać jego cele. Symptomy: odległe miejsce, obecność publiczności, a jednak CAŁKOWITY szlaban na oryginalne materiały {filmy, zdjęcia}. Bezpieczniacy totalnie kontrolują przekaz, co oznacza że go świadomie KSZTAŁTUJĄ. Mnie studiowanie przekazu profesjonalnych zabójców nie interesuje. To nie jest żaden żart, tylko fakt. Rząd NZ zakazał publikacji oraz POSIADANIA materiałów z Christchurch pod karą długoletniego więzienia natychmiast po zdarzeniu. Na fejsbuku skasowano wideo 1.5 M razy w ciągu 1 doby. Na youtubie itp. podobnie. To jest światowa CENZURA. Dlaczego? Otóż dlatego, że następnego dnia rząd NZ zaproponował w ichnim parlamencie ustawę o KONFISKACIE broni, bo NZ w odróżnieniu od AU wciąż ma wolność jej posiadania.

Mało tego, w tym samym momencie w Telawiwie tysiące młodych durniów z gimnazjów i uniwersytetów maszerowało w sprawie obowiązkowej konfiskaty broni w.... USA. Nazywa się akcja March for our lives, płaci za nią Soros. Pomyśl przez moment: co ma do rzeczy żydowski gówniarz do konstytucyjnego prawa jankesa? Ano Soros najwyraźniej uważa, że coś ma, a nawet powinien to zademonstrować, żeby było śmieszniej na ulicach Telawiwu, z którego komanda ciężkozbrojnych morderców bombardowały w tej samej chwili bezbronnych Palestyńczyków w Gazie. Kilkadziesiąt ofiar, więcej niż w Christchurch. Zadaj sobie pytanie: jaki to ma wszystko związek? No bo że w Gazie z rąk zbrodniarzy wojennych w ciągu tego jednego, jakże charakterystycznego dnia zginęło ponad 50 osób, czyli więcej niż rzekomo w dalekiej Zelandii, to fakt.

Faktem jest także że inny zbrodniarz wojenny Soros za światowe marsze młodzieży zapłacił. bo to impreza światowa, pożyteczni idioci maszerują w Stanach, Afryce, całej Europie. I NIKT w mediach nie mówi o wspomniaych faktach, ani ich nie łączy. Zatem wybacz, że nie studiuję manifestu rzekomego zamachowca, przygotowanego już na pierwszy rzut oka widać przez zawodowych macherów, bo on sam jest pospolitym, patentowanym IDIOTĄ, z IQ na poziomie 85, idealnie nadającym się na tzw. patsy. Nie był w stanie takiego pokroju idiota wygenerować podobnego strzelistego steku bzdur, bo do tego trzeba wprawdzie mieć we łbie nasrane, ale jeszcze dodatkowo koniecznie trzeba być intelektualnie sprawnym, a rzekomy zamachowiec tego nie potrafi, bo mu się bardzo wyraźnie MYLĄ POJĘCIA i wychodzi z tego jeden wielki bełkot. A ja bełkotów nie studiuję, bowiem potrafię sprawnie je wykrywać.

Cytowany termin "ekonazista" stanowi tego bardzo dobry dowód, bo to jest dla wyjaśnienia przekorny neologizm, stworzony przez ludzi pokroju zezowatego na określenie nowego fenomenu wyznawców New Green Deal Ocasio-Cortez. To z kolei kalka wcześniejszego terminu "feminazi" na określenie jadowitych feministek. Moim skromynm zdaniem ekonazi jest doskonałym, syntetycznym młotkiem na wyznawców Globalnego Ocipienia, ale mogę się naturalnie mylić. Nie mylę się wszakże w tym, że idiocie z Christchurch ewidentnie pomyliły się watki, bowiem gdyby rozumiał, co się dzieje, to by się tym przesmiewczym tytułem nie obdarzał, nieprawdaż? Idiota przewraca się na pierwszym teście semantycznym, a ja ci go pokazuję z rodowodem nie żeby pokazać, jaki jestem fajny, tylko na jakim żenująco niskim poziomie bazują tego rodzaju masowe manipulacje i jakimi POWTARZALNYMI mechanizmami się posługują. Kiedy poznasz warsztat, rozpoznasz tego typu montaż z daleka, widząc znajome cechy gatunkowe. A do narzędzi weryfikujących należy między innymi globalna analiza wydarzeń oraz semantyka, rozbiór języka propagandy. Podstawy naszkicowałem w jednej z moich książek. Reasumując nie obrażaj się, że nie wglębiam się w bełkot, bo to ewidentna strata czasu.

Pozdrawiam i zachęcam do łączenia FAKTÓW
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut