Go To Project Gutenberg

niedziela, 7 października 2012

Polsko błądzisz!

-
Tomek przesłał tekst kazania ks. Natanka, który niniejszym publikuję. Warto szczerze, otwarcie, bez uprzedzeń i zacietrzewienia zastanowić się, co dalej. Licznik po prawej nie kłamie. Wobec tego każdy, kto mówi prawdę - i jeszcze ma przejrzystą propozycję jak z niej skorzystać, bez podtekstów i pułapek - jest twoim przyjacielem. Pamiętać jednak trzeba, że w czasie powszechnie panującego kłamstwa mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym. Nie jest łatwo do prawdy dotrzeć, bo jest bardzo cenna. Stąd popularność analityków i propagandystów.


"Oto nocą przyszedł człowiek i zasiał na polu pełnym pszenicy chwast." Jak to zachwaszczone pole pszenicy wygląda dzisiaj na ziemi polskiej?

Inwazja kulturowa i edukacyjna


Przyglądnijcie się jak się zachowuje wasza młodzież, jakie się jej stereotypy podaje. Wy dorośli też poszliście w trendy, jak był czas nadawania imienia Izaura to dawaliście Izaura, zauważyliście? To jest pewien wpływ kulturowy, zachowujecie się tak jak wam nagadają, oglądacie to co wydaje się cudowne i akceptujecie, że tak ma być.

Przyglądnijcie się jakie macie programy szkolne, w niczym się nie buntujecie. Za darmo dzisiaj oddajecie dzieci 3, 4-letnie do PeOwskich przedszkoli, żłobków, aby oni ich indoktrynowali swoimi hasłami i oto z naszych szkól nie wychodzą Polacy, wychodzą europejczycy, kosmopolici. Oni nie wiedzą co to jest Polska, oni wiedzą co to jest euro i Bruksela. Umieją hymn brukselski a polskiego ducha nie mają. To się dokonuje wszystko na waszych oczach.

Młodej dziewuszce, młodej Polce nagadano, lasencja, uśmiech, pieniądze, trafia na bogatego faceta. On grzeje z nią łóżko, szczęśliwy, ma ja na 3 lata później ją odsyła, przylatuje z dzieciątkiem i mamy tu następną trumnę na ziemi polskiej. Nagadali ja że będzie panią. A nie nauczono jej pracy, szanowania Boga i Kościoła. A później te trumny tu przyjeżdżają i trzeba to leczyć. A wy mówicie że się nic nie dzieje i odsyłacie ich do psychologów, do psychiatrów i następna trumna. Dobijanie ludzi, nie uwalnianie, ale nakładanie następnych jarzm.

Gdzie jesteście biskupi, twórcy katechez, coście powyrabiali? Nie daliście młodzieży świętych, nie daliście sakramentaliów. Daliście tylko Kościół jako wspólnotę. Przecież barany, to nie wspólnota uświęca lud tylko Bóg! Przejrzyjcie, pościągajcie purpury bo Polska wyje. Pasibrzuchy, pasiecie siebie a nie lud. Bogu przedstawicie pałace i pokłady na kontach? A gdzie my będziemy? W piekle? Dranie skończone, bandyci, jesteście winni za cierpienie Polski bo ona dzisiaj wyje!

To jest nieprawdopodobny dramat. Mowie wam o lawinie rujnującego się ducha katolickiego Polski. 50% Polaków już nie ma nic do czynienia z Kościołem a z tych 50% tylko 10% się jeszcze trzyma Kościoła, czyli 5% Polaków. A reszta wszystko z koniunktury, zachowuje się jak motylek, z kwiatka na kwiatka, by zachować swój lot i nieskazitelne piórka, by medialnie pięknie wypaść przy biskupie czy na jakiejś Mszy Świętej.

Zauważyliście co nasi nieprzyjaciele zrobili? Kazali nam wszystko co jest z Bogiem związane włożyć do serduszka. Kiedy był problem obrony krzyża, arcybiskup mówi: „włóżcie to do swojego serca”, jakie to sprytne, jakie on studia pokończył, kto go taką myślą napełnił? Wszystko pousuwaliśmy, zniknął z ziemi polskiej Bóg. Mówienie na głos o Bogu to cie określają oszołomem, wszyscy od razu wyją, zgrzytają zębami. Nazwali w Warszawie Aleje Jana Pawła. Największe burdele w Warszawie są na tej ulicy. Arab wysiadający na lotnisku tylko mówi na Jana Pawła. Wiecie co się dzieje na naszej ziemi?

Gospodarcza mgła


I co z tego żeście Polskę sprzedali, obiecaliście, że będzie z tego pieniądz, bo obcy będzie umiał perfekcyjnie gospodarzyć, a mijają lata a my na ziemi Polskiej z tego nie mamy złotówki, tylko nowe pokolenia Polaków, idą do niewolniczej pracy jak murzyni, Tajlandczycy, Chińczycy. Wy jesteście niewolnikami, macie tyle abyście przeżyli. Oni tu przyszli na ziemię Polską po łupy! Przecież zasada wojny jest prosta czy to politycznej czy ekonomicznej czy militarnej, by mieć łupy, albo terytorium, albo nagadać ludziom tak, że będą dla błyskotek pracowali i będą głupimi darmowymi niewolnikami. I Polsko stałaś się niewolnicą Europy. I oto ty teraz na zachodzie sprzątasz mieszkania, tyłki podcierasz, wykonujesz największe niewolnicze prace Polaku. Przyglądnij się, nie awansujesz nigdzie, zostały tobie tylko funkcje bytowe, pomocnicze, Ilu z naszych się na zachodzie wybiło?

Dziś mówią nam oficjalnie, że mamy 800 mld długo a dochód państwa jest 280 mld. A w nieoficjalnych środkach mówi się, że nasz dług publiczny w Polsce wynosi 3 bln złotych. Czy wy wiecie, że na minute, czy na sekundę dług nasz rośnie o 6000 złotych? My tylko siedzimy a oni doją, wiecie jaką maszynkę stworzyli?

Uwierzyliście w system kredytowania, a to największa niewola. 6000 na minute spłacamy długu, Wiecie jakie to są pieniądze, co byśmy mogli w Polsce zrobić, kiedy byśmy gospodarowali po chłopsku? Najpierw żyjemy skromnie, ale wypracowujemy kapitał, własnym kapitałem inwestujemy, i go chronimy. Państwo ma, kościół ma i wy macie. Trzy byty najistotniejsze: Kościół, państwo i ty Polaku jesteś dziś goły i wesoły. A oni ci mówią o wolności i tolerancji i jak ci jest dobrze.

Dlatego na zachodzie nas poczytują jako za największych durni. Śmieja się z nas a wy nas się nie boicie. Spłacacie Żydom tyle miliardów i do reszty nas dobijacie. To powinni Niemcy spłacić, Amerykanie bo oni nakręcili wojnę, nie my. Złupili nas Niemcy, komuniści a teraz w biały dzień wy nas łupicie. Polacy gdzie wy jesteście?

I znowu pójdziemy w złote kajdany niewoli. I powiedzą, że Polaków powinno być 5 milionów. A na Lubelszczyźnie, na Warmii, na Mazurach będą mówili, że Europa potrzebuje dobrego powietrza do oddychania, bo oni są ludzie a my podludzie. Tak wygląda dzisiaj Polska. Tak nas zniszczono. Wszystko co po prawej stronie Wisły to jest skansen zaplanowany dla rajdowców z Europy czyli takich wypraw krzyżowych jakie były organizowane w XIII wieku na Litwę czy na Jaćwingów. Tu jeździli tu gwałcili i palili te ziemie. Pod Grunwaldem było tylko 485 krzyżaków a 15 tys przyjechało dzikusów z Europy zachodniej by się tu wyżyć i by zdobyć nowe tereny na safari. Tak was nikt historii nie uczył.

Cieszycie się, że mamy nieduże bezrobocie. Wygnaliście minimum 4 miliony młodych ludzi z Polski. Wstydzilibyście się, żebyście nie potrafili tu na ziemi polskiej dla nich znaleźć pracy. Jeśli nie potraficie gospodarzyć, miejcie honor podajcie się do dymisji, ale honoru nie macie. Jak można 18-latka, 19-latka oddawać do niemieckich szkół zawodowych bo się Niemcom robić nie chce. A tam co się dzieje? Drogie matki, wasze córki stają się nałożnicami Arabów, Francuzów, protestantów. Oni maja radość, pulchne młode ciała. Ale wasze dzieci toną. Wasze chłopy wyjeżdżają na zachód. Maja swoje baby lewizny, kobiety opuszczają dom, mamy sodomę i gomorę. I to wszytko wraca do Polski. Przyjedź do mnie to ci pokaże dzieciątka, które są u mnie, które cierpią bo nie mają taty albo mamy. Przyglądnij się jaki tu jest inwalida. A ty wrzeszczysz, że ja muszę mieć papiery z Brukseli żebym wychowywał te dzieci. O rzeźnicy młodego pokolenia, odpowiecie przed Bogiem, bo oni są niewinni, nie wiedzą, którą drogą iść. A wy jeszcze z nimi zdjęcia robicie i popieracie. Z ognia piekielnego nie wyjdziecie, jak się nie nawrócicie.

Polityczna mgła


Dziś już nie ma na ziemi polskiej polskiej partii, Są to partie zakładane albo przez masonów albo przez obce wywiady. Wszystkie kierunki narodowe jakie rosły na ziemi polskiej były wybijane. ZChN – na czele stał mason, ROP na czele stał mason. Później szły inne partie prawicowe i to samo zrobiono. Wybito nas, a o tych co zostawiono, mówią, że to są prawicowe partie, jakie? Liberalne, masońskie na ziemi polskiej.

Przejęli moi drodzy wszystko. Dziś przejęli i weszli do Kościoła. Dziś w gazetach kościelnych masoni piszą, w radiach kościelnych przeciwnicy polski głos zabierają i maja otwarte wejście, przebudźcie się, nie widzicie, moi drodzy, tego dramatu? Na czym polega ta mgła. I oni to wszystko poustawiali. W 2007 roku wielkiemu decydentowi Polski dałem ostrzeżenie, będą rozbiory, rozwala LPR, Samoobronę, wszystko, jeszcze się za radyjko wezmą. Wszystko rozbiją. Dogadane, w białych rękawiczkach, a wy śpicie, wy się nie budzicie. Ta mgła jest nieprawdopodobna jaka zawisła dziś nad naszym narodem.

Po ziemi polskiej latają bojówki z innych państw. I oni za nas zabierają głos na arenie międzynarodowej i mówią, że Polska jest ich. Dziś nie Polacy decydują o Polsce. Po II wojnie światowej w pakiecie miłości i uścisku proletariackiego Stalin dał nam 100 tys Chazarów, tak zwanych Żydów, z państwa żydowskiego na Krymie. To nie są Żydzi to są mongołowie dani na ziemie polską w darze, o których mówi Apokalipsa, „posyłam ci ludzi synagogi szatana”, to nie są Żydzi! I oni nami rządzą, dziś weszli do Kościoła, wszystko zchazarowali. To są ostatnie godziny oddechu narodu polskiego.

Tekst powstał na podstawie kazania ks. Piotra Natanka „Polsko Błądzisz” z dnia 2011-07-17 oraz wypowiedzi po nabożeństwie w dniu 2012-01-28.

http://tv-pustelnia.pl/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.htm
video http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.wmv
audio http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.mp3

-->
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut