Go To Project Gutenberg

sobota, 24 kwietnia 2010

Siergiej Mielnikow: to był zamach

Mielnikow - wbrew krążącym u nas plotkom - nie jest żadnym agentem, tylko fotografem, który ma bardzo dużo pracy na wstrząsanym lokalnymi konfliktami, ogromnym terytorium Rosji. Otóż ten profesjonalista zamieścił na swej stronie polskie wersje filmu Koli (z objaśnieniami), powstałe m.in. dzięki inicjatywie na tej skromnej stronie.

Siergiej Mielnikow, rodowity Rosjanin oraz profesjonalista w branży fotografii przyrodniczej i reportażu wojennego potwierdza w całej rozciągłości tłumaczenie fonoskopijne z naszej strony, jakkolwiek byłoby ono niedoskonałe. Ponadto przywołuje ekspertyzę swego znajomego ze służb amerykańskich, że katastrofa prezydenckiego tupka była zamachem rosyjskiego FSB, a nagranie pokazuje akcję eksterminacji świadków.

Na swej stronie Z fotokamieroj po lageriam pisze

Катынь-2
Сайт ГУЛАГ получил мнение американского федерального эксперта, о видеозаписи сделанной непосредственно после катастрофы самолета с главой государства Лехом Кочиньским и высшим руководством Польши.

На условиях анонимности федеральный эксперт специальных правительсвенных служб США выразил уверенность в том, что на пленке зафиксирован расстрел российской спецкомандой уцелевших участников правительственной делегации Польши!

Мнение эксперта однозначно: РОССИЯ СТОИТ НА ГРАНИ ВОЙНЫ С ЦИВИЛИЗОВАННЫМ МИРОМ!

Poproszę o autoryzowane tłumaczenie światłych rusycystów, którzy tak pracowicie wyjaśniali, że na filmie nie słychać tego, co słychać. Przetłumaczcie artykuł swego ziomka, który jednoznacznie stwierdza, że Rosja właśnie stanęła na progu wojny z cywilizowanym światem. Otóż nie jest wcale tak, że Rosjanie na filmie nic nie słyszą, moi drodzy. Rosjanie są świadomi, o co chodzi i ze strachu struchleli. Jakość polskiego dziennikurestwa ocenicie sami. Siergiej jest rosyjskim dziennikarzem i fotografem. Świat nie składa się z dobrych Amerykanów i złych Rosjan, nie składa się też z samych dziwek i idiotów.
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut