Go To Project Gutenberg

czwartek, 29 października 2015

Hołd ruski: kto organizuje najazd imigrantów

-
Z okazji rocznicy pamiętnego i niepowtarzalnego w historii, największego być może triumfu Rzeczypospolitej - hołdu ruskiego, krótki filmik rosyjskiego politologa Starikowa. Zwróć uwagę, jak wszystko w galopującym tempie się zmienia, gdy wczorajsi przyjaciele nagle stali się wrogami. Tak więc wygląda na to w tym NATO, że częściej będziemy słuchać, co tam w Moskwie szepcą, skoro już są takim patentowanym wrogiem i najeźdźcą.

Trolli informuję od razu, że Starikow jest przedstawicielem młodszego pokolenia "rewizjonistów", którzy czerwone sztandary mają w głębokim poważaniu - i jakoś nikt do nich nie strzela, a nawet cieszą się niejaką sympatią Kremla... Bo twardy i nieprzenikniony czekista popiera wszystkich państwowców, z "rewizjonistami" na czele. Ale dziś nie o tym, tylko o przyczynach i celach muzułmańskiej inwazji na Europę. Starikow w większości punktów ma rację, co zresztą dawno już zostało na tej witrynie zdiagnozowane. I tak oczywista prawda drogi watsonie - jak widać na tym przykładzie - nie jest zależna ani od politycznych sympatii, ani waśni między narodami, ani nawet od alfabetu. Prawda jest prawdziwa nawet w cyrylicy.

A Starikowowi wszystkiego najlepszego z okazji Hołdu Ruskiego, którego pamięci ruski namiestnik w Warszawie tak bardzo się obawiał, że schował jeden z trzech najlepszych płócien Matejki, z Zamku Królewskiego głęboko w piwnicach Muzeum Narodowego, gdzie tkwi po dziś dzień...

© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut