Go To Project Gutenberg

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Boston: false flag

-
Co zamach w Bostonie miał wspólnego z 9.11, Sandy Hook i dziesiątkami innych? Otóż zdumiewający, nieprawdopodobny, zapierający dech w piersiach stada baranów fakt, że dokładnie w tym samym czasie i miejscu były zaplanowane i wykonywane ćwiczenia sił specjalnych, w ramach których symulowano dokładnie to, co się rzekomo wydarzyło. Niewiarygodne? Ale prawdziwe, watsonie. Prawdziwe. Podczas zamachu na WTC odbywało się równolegle w okolicy co najmniej 33 ćwiczeń wojskowych i policyjnych, symulujących porwania samolotów i atak na wieże. Nie musisz wierzyć. To fakt. Podobnie Breivik podkładał bomby i strzelał do dzieciaków na wyspie Utoya dokładnie według scenariusza ćwiczeń, które się tam właśnie odbywały. To samo w Sandy Hook...

Co to jest false flag? To jest właśnie to. Zapamiętaj i ogarnij. Wirtualny świat. Hollywood. Jednak ofiary są całkiem realne.Z komentarzy trafna diagnoza.
Większość Amerykanów nie ma pojęcia, że przedstawiciele rządu federalnego mogą zrobić z nimi tyle, co robili czekiści wyprawiali w Polsce w latach 1944-1956. Między innymi za sprawą przerażającej ustawy PATRIOT Act, która pozwala funkcjonariuszom służb wszelkich własnoręcznie wypisywać nakazy przeszukania (!) bez konieczności udawania się do sądu (!), bez konieczności pozyskiwania dowodów wspierających podejrzenie popełnienia czynu zabronionego (!), bo wystarczają pogłoski. Mogą bezkarnie zakładać podsłuchy każdemu, a jeśli ktokolwiek dowie się o takim podsłuchu, nie może o tym nikomu powiedzieć (nawet zeznać tego w sądzie pod rygorem odpowiedzialności karnej!), bo wyznanie tego typu jest opatrzone w przepisie karą pozb awienia wolności do lat 5 (!). A PATRIOT Act to był początek, bo za tym aktem normatywnym powędrowały inne, które rozszerzyły zakres przedmiotowy ustawy na niemal wszystko, co się rusza (tzn. w definicji ustawowej praktycznie każda instytucja jest instytucją finansową - bo tam są pieniądze, a kwalifikują się nie tylko banki i biura maklerskie, ale i piwnice win, lombardy, sklepy wszelakie itd.). A jeśli jakiś delikwent zostanie uznany za "wrogiego kombatanta" (enemy combatant), może zostać wsadzony do lochu przez sąd wojskowy bezterminowo bez instancji odwoławczej. Jeśli w Polsce i w Rosji można było odstawić maskirowkę 10 kwietnia, to w Stanach można było odstawić maskirowkę 11 września. Wyczyn bostoński w dodatku jeszcze fenomenalnie pasuje Ruskim, którzy mogą pokazać brudnym paluchem na Czeczenów jako na diabłów wcielonych i dodać, że słusznie wymordowali ich w liczbie około 200 tysięcy.

© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut