Go To Project Gutenberg

środa, 22 maja 2013

Zimna fuzja 2

-


Dla wiadomości Autora.

Opublikowano raport (http://arxiv.org/abs/1305.3913... z niezależnych testów E-Cat A.Rossi. Są pozytywne. Chyba się zacznie.

Rossi musi chyba jeszcze popracować nad tą swoją maszynką. Te wypowiedzi nie pozostawiają wątpliwości:
http://www.science20.com/comme...
http://www.science20.com/comme...Walka trwa. Przy okazji, czy wiesz, że Tesla nie był jedynym konstruktorem generatorów darmowej energii elektrycznej? Owóż równo sto lat temu było co najmniej dwóch twórców, którzy swoje wynalazki opatentowali w amerykańskim Patent Office [które zezowaty sam przeczytał, więc pewnie było ich więcej, mając na względzie, że ich część zwyczajnie utajniono], jednym z nich był Nikola Tesla, ale łatwo to przeoczyć, bo był autorem kilkuset patentów. Ale ja nie o tym miałem, tylko o tym nowoczesnym sceptycyzmie młodych wykształconych. Skąd oni do cholery wszyscy wiedzą, że zimna fuzja jest niemożliwa, skoro są funkcjonalnymi analfabetami w dziedzinie fizyki, nie mającymi pojęcia o zarejestrowanych i działających stuletnich wynalazkach, na przykład darmowej elektryczności dosłownie z powietrza? Że niby generator energii z powietrza jest niemożliwy? Ale działa watsonie. Już od stu lat, więc musisz sporo nadrobić, bo przez te sto lat świat nie stał w miejscu...

Drukowanie 3D broni też miało być niemożliwe, ale jak najbardziej jest praktykowane. Federaści niedawno zamknęli witrynę, którą reklamowałem, z rysunkami pistolecika Liberator. Pistolecik śmieszny, ale w 100% z plastiku i z drukarki. I wielokrotnego użytku do tego. Niemożliwe? Ale działa, watsonie, więc lepiej by było, żebyś zaczął uważnie słuchać, zanim wydalisz jakąś kolejną "opinię". Tyle niemożliwych rzeczy cię oczekuje, nic tylko się cieszyć.


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut