Go To Project Gutenberg

piątek, 6 września 2013

Czy należy wysłać redakcje GW i GaPola do Syrii

-Skoro tak się jąkała i jego młodsza kopia "patriotyczna" z Gazety Gojskiej do wojaczki rwą, to chyba wypadałoby im dać szansę? Niech wyfasują te plecaki i spadochrony i lecą wprowadzać "demokrację" w wersji bliskowschodniej w Syrii. Gojów już tam wyrżnięto dostatek, w tym prawie wszystkich chrześcijan, głównie z najstarszej wspólnoty katolików w ogóle, czyli Koptów.

Możesz nawołującym do wojny redaktorom dziennikurestwa ułatwić zadanie, oddając głos w ankiecie po prawej stronie. Niech poczują twoje poparcie, tak gorące mają, wojenne serca, akurat w tym kraju, zdewastowanym przez niekończące się wojenki i powstania... Skąd im się to bierze? Ale skoro już muszą, to niech natychmiast, w te dyrdy wyp***** Nie wypada gorących syryjskich demokratów zatrzymywać.

"Niezależny analityk", opłacany najwyraźniej z kieszeni eskimośków, wynalazł właśnie broń masowego wrażenia w Syrii, tę samą, co to jej nie mogli w Iraku znaleźć, a potem u Kadafiego w Libii. Husajna i Kadafiego już nie ma, bo ich robaki zjadły, tak samo jak broni masowego wrażenia, ale nic to! Najwyższy czas zacząć bombardowania, bo ją zły Putin z Bagdadu przez Bengazi do Damaszku przeszmuglował! Wszystkiemu winien Putin, jego też trza zbombardować. Broń masowego wrażenia! Broń masowego wrażenia! Broń masowego wrażenia!

Płyta ci się zacięła, ale jest na to rada. Od czego jest ludowa mądrość i medycyna?. Na szczęście miejscowi indianie przeżyli nie takie bombardowania, na własnej ziemi i skórze, więc wiedzą, że to o duuuuuuże interesy chodzi, duuuuuuże lody, na ich krzywdzie i śmierci i z ochotą cię wyślą na tę kolejną wojnę, siarczystym kopem w tłusty zadek, wypasiony na jargeldzie, dając jeszcze w ramach braterskiej miłości błogosławieństwo z liścia. Napisz książkę wojenna hieno, jak już znajdziesz tę broń masowego wrażenia! I baw się dobrze, a my w tym czasie przypilnujemy swoich spraw, bo nam rudy ostatnio Fundusze Emerytalne okradł i nawet się złodziej nie boi, nie mówiąc już o wstydzie. Naszych już dość naginęło na tutejszej ziemi, do dziś ich wykopują i identyfikują... A ty - jak najbardziej - już wy****aj! I gwizdka od Blumsztajna nie zapomnij. Obroni cię przed złymi faszystami Putina.


{Poniżej ankiety odnośnik do poprzedniej, żeby nie było, że zezowaty zaginął.}


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut