Go To Project Gutenberg

wtorek, 7 lipca 2009

Joe Saluzzi: jest manipulacja

Jest ciąg dalszy gorącej sprawy Siergieja Alejnikowa, która ma drugie i trzecie dno. Roztropnie poczekałem, aż wypowie się na ten temat kolejny szanowany trader - pierwsze wideo (z CNBC!@) już było tu publikowane (to w którym prezenter przerywa maklerowi). Tak proszę Państwa, cały ten Supplemental Liquidity Program to jedna wielka ściema do sterowania i dojenia S&P oraz Globexu.Manipulation_ _ Themis Trading Blog

Oto tekst z góglomacza.

Manipulacja? 

Mamy mówił stopniu na nasz blog i nasze raporty o mocy wysokiej częstotliwości obrotu oraz programu handlowego. Musimy zauważyć, że te strategie handlowe mogą szybko przenieść do obrotu w ciągu dnia handlowego. Mamy zawsze istnieje podejrzenie, że zostały niektóre główne zawodników, który może dominować w tym miejscu. teraz przychodzi przypadku kradzieży własności do obrotu kod z Goldman Sachs. 

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=axYw_ykTBokE 

Najbardziej interesujące w tym artykule jest Bloomberg następujące oświadczenie Assisitant USA, adwokat Józefa Facciponti: 

"Bank wzbudziła możliwość, że istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś, kto wiedział, jak korzystać z tego programu może go użyć do manipulowania rynków nieuczciwych sposobów," powiedział Facciponti 

Czy to dopuszczenia przez Goldman Sachs, że istnieje możliwość manipulacji na rynku? Czy ktoś pomyśleć, że jest to jedyny program na świecie, które mogą "manipulować" rynki? Z wszystkich programistów na świecie, możemy tylko sobie wyobrazić, jak więcej zmanipulowana programy out there. teraz jest najlepsza część, zgodnie z US asystenta prokuratora: 

Właścicielskich kod pozwala firmie robić "wyrafinowany, szybki i wysokiej głośności różnych branż na rynkach akcji i towarów, prokuratorów powiedział w sądzie dokumentów. W zawodach generować "wiele milionów dolarów" każdego roku. 

Rynki są zerową sumę grze - ktoś wygrywa, a ktoś traci. Jeżeli myślisz że "wiele milionów dolarów" pochodzą? One pochodzą od Ciebie - średnia inwestorów detalicznych i dużych inwestorów instytucjonalnych. Programy te są korzystając z rzeczywistym celu przepływu i siphoning off małych zysków przez cały dzień, że należą w kieszeni na inwestorów detalicznych i tradycyjne pieniądze menedżera. 

Więc, kto jest tam na ochronę z tych "maszyn" i ich armii programistów? Można by pomyśleć SEC ma plecach. Ale co oni mają do powiedzenia o wysokiej częstotliwości obrotu. Według artykułu w WSJ (http : / / online.wsj.com/article/BT-CO-20090618-707189.html

Komisji Papierów Wartościowych i Giełd uważa instytucjonalnych pieniędzy menedżerów są "zaawansowane" wystarczy do handlu z maszyny bez dalszej regulacji. 

"Nie chcemy ograniczać płynność", powiedział Gene Gohlke, dyrektora dla SEC. Gohlke powiedział, że do samych zarządzających, aby upewnić się inne podmioty gospodarcze nie są manipulacji ich modeli. 

Ta historia jest tylko na początku etapach i tutaj w Themis Trading zamierza zachować ostrożność oglądać na nim.© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut