Go To Project Gutenberg

poniedziałek, 20 lipca 2009

zezo prywatność

DEKLARACJA PRYWATNOŚCI / PRIVACY DISCLAIMER
DROGI CZYTELNIKU/NICZKO!
Mamy Twoją prywatność w szczególnej uwadze, stąd zresztą, całkowicie arbitralnie wybrany sposób prezentacji opinii, analiz oraz informacji, mianowicie pod pseudonimem. Wybór ten jest nieprzypadkowy i ma dwojaki sens użytkowy. Po pierwsze piszący tu i dzielący się informacjami oraz opiniami na ich temat są w bardzo szerokim zakresie odporni na nacisk opinii zewnętrznej, dzięki czemu pozwalają sobie na absolutną szczerość. Ponadto, co jeszcze ważniejsze, kontrowersyjne a często po prostu poufne, czy wręcz tajne informacje, nie mają innej możliwości dotarcia na powierzchnię społecznej świadomości, niż pod bezpieczną, anonimową maską. Stąd tak szeroki immunitet dla informatorów, gwarantowany w Prawie Prasowym. Niestety, czytelnikom tego bloga nie jest obce, iż ogromne parcie na rozluźnienie tajemnicy dziennikarskiej nasiliło się w ostatnich latach, a rozprzestrzenienie internetu sprowokowało totalitarystów do dalszej rafinacji technik elektronicznej inwigilacji.
Zalecamy czytelnikom rozsądne gospodarowanie swoją tożsamością, mając zawsze na uwadze, że komputer, a internet na pewno, nie zapomina nigdy. To, co ujawnisz na swój temat dobrowolnie, ktoś będzie mógł - tak samo dobrowolnie i w dobrej wierze - wykorzystać przeciwko Tobie.
Rzuć okiem na okienko "Wielki Brat patrzy", wejdź do środka. Reklama w internecie ma też odwrotną stronę. Maszyny ciepliwie zapamiętują, kto gdzie co odwiedza. Naturalnie bez złych zamiarów, ale by Ci coś skutecznie sprzedać. Proces jest nezauważalny, bezbolesny, naturalny niejako - zobacz że dzięki takim informacjom administrator ma bieżące, graficzne pojęcie, co się dzieje na stronie.
Twoje dane nie zostaną ujawnione bez Twojej wiedzy i zgody komukolwiek, jednak pamiętaj: serwis jest prowadzony na zewnętrzej platformie, będącej własnością Google Inc. Za ich działania zezowaty nie ręczy.
Statystyki, prowadzone na Feedjit (geografia) oraz Sitemeter, są anonimizowane u dostawcy, tzn. admin nie ma dostępu do danych IP za ich pośrednictwem. Warto wszelako poświęcić im trochę uwagi, by zobaczyć, jaki ogrom ciekawych informacji kryją.
Na koniec najsmaczniejsze. Zerknij na służbowe komputery, które odwiedzają tę witrynę. Nie są to dalece wszystkie, jedynie te, które rzuciły się w zezowate oczy. Prawdopodobnie Tobie też coś mówią.
http://www.lukasbank.pl/
http://easy.pl/
http://pkobp.pl/
http://pekao.com.pl/
http://warta.pl/
PREVOIR VIE-GROUP PREVOIR S.A.
http://bphpbk.pl
Grupa PZU S.A.
http://ingbank.pl/
http://gpw.pl/
http://gazeta.pl
Komenda Wojewodzka Panstwowej Strazy Pozarnej W Warszawie
Council of the European Union
Opera Software ASA
Bank Dnb Nord Sa (BISE)
http://eurobank.pl
http://indywidualni.bzwbk.pl/
Ambassade van Polen, Zuid-Holland, den Haag
http://bcc.com.pl/
http://nask.pl
CSK-MSWIA
Stockholm Svenska Handelsbanken
Dom Inwestycyjny Bre Banku S.a
http://tvp.pl/
http://inteligo.pl/
Credit Suisse Group / CANA
The Procter and Gamble Company 
DoD Network Information Center
http://nykredit.dk/
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut