Go To Project Gutenberg

niedziela, 17 lutego 2013

Jakie mamy wirtualne waluty

-
Mamy ich całe mnóstwo watsonie. Zezowaty miał okazję się w nich gruntownie rozejrzeć przy okazji szkicowania schematu wirtualnych rozliczeń całkiem realnych i bardzo wartościowych transakcji. Mówiąc oględnie problem jest niebagatelny i wielowymiarowy.


Patrząc właśnie z tej perspektywy można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że bitcoin jest dobrze skonstruowaną, odporną, zdecentralizowaną, wiarygodną, błyskawiczną i pseudoanonimową walutą. Jakiego rodzaju zagadnienia występują w systemach elektronicznych rozliczeń, opartych o waluty wirtualne, można zobaczyć w periodyku specjalistycznym poniżej [stary numer, wydawca się nie obrazi]. Funkcjonalnych walut jest cała ogromna paleta, bo ostatnio rozwinęła się bardzo prężna konkurencja, w oczekiwaniu i przygotowaniu na wielki reset systemowy. Życie, jak wiadomo, charakteryzuje się ciągłością, więc nawet w czasie wojny, a może szczególnie podczas niej, wiarygodny i na przykład anonimowy system rozliczeń jest bardzo przydatny [i lukratywny]. Zauważ, że sam elektroniczny obrót kruszcem to już z tuzin wirtualnych walut, watsonie. Mam wrażenie, że nie miałeś pojęcia, zresztą żaden wstyd się przyznać, to wiedza absolutnie niszowa. Tu widzę rozdziawione szeroko twarze. Przecież złoto kupuje się do ręki, fizycznie! Być może monetki, ale z transakcjami większymi jest pewien kłopot, watsonie, bo te cegiełki strasznie ciężkie są, nie mówiąc już o tym, że okropnie przyciągają ciekawskich celników i złodziei. Gdzieś to trzeba trzymać poza tym. I tu z pomocą idą właśnie wyspecjalizowane systemy transakcyjne, gdzie nie tylko można tym dobrem bezpiecznie handlować, ale także od razu kupione bezpiecznie schować [to drugie nawet ważniejsze od pierwszego]. Okazuje się watsonie, że takie istnieją, działają i mają się nikiedy całkiem dobrze.


Digital Gold Currency Magazine -


Na przykładzie tego natomiast systemu rozliczeń można zapoznać się z problematyką anonimowych systemów transakcyjnych z obrotem fizycznym, na przykład jak zrobić anonimową giełdę, albo licytację egzotycznego kontraktu.


Porcloom: anonymous asset exchange -


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut