Go To Project Gutenberg

piątek, 1 lutego 2013

Keiser nagania na bitcoins

-
- Trzeba uważać na tych kolekcjonerów monet! Popatrz Sherlocku: Max Keiser nagania na bitcoina, a to przecież nawet nie jest fiat, ta waluta kompletnie wirtualna, znaczy nie istnieje... Słabo mi. Sami zdrajcy wokoło.
- Słusznie zauważasz Watsonie. Dodam tylko, że Zezorro był pierwszy. Wirtualny pieniądz. Terefere. Niedługo wszystko się wyjaśni, jak spuścimy wodę z basenu. Wszystkie golasy będą na wierzchu.
- Myślisz, że do tego zmierza Brodaty Ben?
- Jestem tego pewien Watsonie, doszedłem do tego siłą dedukcji. Golasy, Watsonie - zapamiętaj.A tu Keiser
Bitcoin pokonał poprzeczkę na 20 dolarów po raz pierwszy od lipca 2011 na swojej drodze w dół od 33 dolarów. Tym razem jednak jest to w górę, kto wie, gdzie skończy po rozpoczęciu hossy rok temu, konsolidacji od wiosny do jesieni, korekcie od około 15 dolarów z powrotem do poziomu poniżej 10 dolarów, a następnie kontynuacji wzrostu do $ 21, ponieważ dziś wieją pozytywne wiatry w prasie na temat cyfrowej waluty. Ta cyfrowa waluta jest dla banków centralnych poważnym powodem do niepokoju, skłaniając agencje wywiadowcze rządowe, banki centralne i główne agencje prasowe do pisania na temat tego rozwiązania płatności online.

Srebrny i złoty Keiser najwyraźniej nagania na bitcoina, podobnie jak złoty zorro :-)


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut