Go To Project Gutenberg

środa, 13 lutego 2013

Zezowaty przedstawia: następny papież

-
Nie jest prawdą, że Benedykt ustąpił z powodu choroby, albo skandali pedofilskich. Jak zawsze w takich przypadkach chodzi o pieniądze, o duże pieniądze.
Źródła obecnego kryzysu sięgają lat '80, kiedy to wybuchł skandal z watykańskim bankiem Ambrosiano, a jego szefa znaleziono powieszonego pod mostem Blackfriar w Londynie na dzień przed zeznaniami w sądzie. Historia ta wiązała się z operacją Gladio, lożą P-2, w jej orbicie grasował Bunga-Bunga, CIA i Iran-Contras z bankiem piorącym heroinę z Afganistanu. Dzisiejsza odsłona dotyczy wprost Banco Vaticano i śledztw ECB. Benedykt jest biskupem stanowczym w poglądach i zasadniczym. Ustąpił w starciu ze zorganizowaną siłą, zdolną go w każdej chwili usunąć w ukryciu przemocą, jak już nie raz w historii bywało, a ostatnim przykładem był JPI, który zdążył na najwyższym fotelu zasiąść na 33 dni.

Jak zwykle w takim przypadkach trzeba szukać osób z cienia, animatorów wydarzeń. Taką szarą eminencją jest Tarcisio Pietro Evasio Bertone, urodzony w Romano Canavese, Piedmont. Poznaj zatem następnego papieża, wg listy Malachiasza Pietro Romano.

PS. A oto oficjalny komunikat Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościelnych i Państwowych, zajmującego się m.in. nagłośnionymi szeroko skandalami pedofilskimi, których nitki sięgają Banco Vaticano. KOMUNIKAT


Brukselski trybunał miał zamiar wydać międzynarodowy nakaz aresztowania na kardynała Ratzingera w związku z prowadzonym postępowaniem, jako podejrzanego o zbrodnie wspólnictwa w handlu dziećmi oraz prania pieniędzy. Według komunikatu papież miał rzekomo zrzec się urzędu na polecenie sekretarza stanu arc. Bertone, aby uniknąć grożącego zajęcia nieruchomości watykańskich w Wielkanoc, 31 marca 2013 oraz aresztowania. Według komunikatu Trybunał wystawi nakaz aresztowania i wystąpi o pomoc międzynarodową w aresztowaniu Ratzingera, pomimo opuszczenia przez niego urzędu. Jeśli to nie są czasy ostateczne, to na pewno ciekawe czasy (^*(^%)%*)%*%)*)

© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut