Go To Project Gutenberg

sobota, 17 maja 2014

Co tam panie na Majdanie #23: Na Sławiańsk!

-
Jedziemy z odsieczą z Gwardią narodową [kijownianie] do zbuntowanego Sławiańska [rebelianci] w okręgu Donieckim.Tymczasem najlepszy płatnik w całej Ukrainie, rządzący stalą w Donbasie Rinat Achmetow nie skorzystał z propozycji płacenia podatków do kasy nowo powołanej Ludowej Republiki Donieckiej i upiera się przy jednolitości terytorium państwa. Jednocześnie zachęcił swoich pracowników do udziału w patrolach milicyjno-wojskowych na ulicach. Nigdy mi się nie podobał, ale najwyraźniej się myliłem, bo oligarcha-oligarchą, a ten pokazał prawdziwą klasę.

Ostatnie newsy ze wschodniej strony:

wschodnie wróbelki donoszą że nasi dozorcy dorabiają sobie nie tylko na gazie ale także na wyzwalaniu wschodniej Ukrainy.oczywiście poprzez firmę figuranta.jak donosi
http://3rm.info/46937-ponomarev-kiev-poteryal-650-boycov-i-70-inostrannyh-naemnikov.html
http://ruskline.ru/politnews/2014/05/17/za_10_dnej_operacii_na_vostoke_novorossii_poteri_kieva_sostavili_650_chelovek/
http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1192919
http://vz.ru/news/2014/5/17/687170.html

na terenie Wschodniej Ukrainy w walkach bierze udział prywatna firma wojskowa Analizy Systemowe Bartłomiej Sienkiewicz (ASBS, OTHAGO), utworzona kilka lat temu, przez obecnego ministra spraw wewnętrznych Polski Bartłomieja Sienkiewicza. dotychczas sprawiedliwość dosięgła 6 zbirów z tej firmy.

Pozostali zabici na tym terenie: amerykańska firma ochroniarska prywatna Greystone - 14 osób, kolejna firma ze Stanów Zjednoczonych - Academi ( do 2009 r. - Blackwater) - 50 osób. Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) i Federalne Biuro Śledcze (FBI) 13 - zabitych.
rosyjskie stepy duże ziemia gościnnie przyjmowała trupy wszystkich najeźdźców.
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut