Go To Project Gutenberg

piątek, 2 sierpnia 2013

Austin-Fitts: Idzie nowe

-
Mogę słuchać Kaśki godzinami, nie przerywając, w odróżnieniu do feministek, których słuchać nie mogę, a nawet na nie patrzeć... A to znaczy, że ma coś do powiedzenia. Co nas czeka? Idzie nowe, więc czas brać sprawy w swoje ręce. Wyrzucić telewizor, poszukać kogoś mądrego, budować lokalne, alternatywne biznesy, niezależne od centralnego przymusu i rozdzielnictwa. Budować niezależne środki komunikacji [media] i edukacji. Kształcić się.

W ekonomii światowej porządek powojenny musi się zawalić i będzie to dokonane z dużym prawdopodobieństwem przez wojnę [ta już trwa drogi watsonie, trzeba tylko ją porządnie rozpalić]. Nie jest prawdą, że Stany się rozpadną, albo zapadną [zostaną uporządkowane na faszystowski sposób watsonie, ichnie Stasi, zwane DHS ma już wszystko, co potrzeba, łącznie z 1500 mln sztuk amunicji rozrywającej i transporterami opancerzonymi], ale lollar się nieuchronnie skończy. Będzie to proces męczący i pełen niepokojów, a zapłacą za to tzw. "rynki wschodzące", czyli Chińczycy oraz ty i ja drogi watsonie. Myślisz, że Chiny się zaraz odbiją? Miłych snów. Stoją przyparci do muru, w kącie i modlą się, żeby plan samuraja Shinzo Abe jednak się powiódł [nie powiedzie się jeszcze teraz].

Przy okazji zauważ, że chemtrails i manipulacja rynku złota jest dla Fitts oczywistością, za co ją lubię, bo to rzeczywiście jest oczywiste, dla każdego, co ma jakiekolwiek pojęcie o realnym świecie. [Zapamiętaj, nawet nie próbuj jazgotać].
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut