Go To Project Gutenberg

piątek, 30 sierpnia 2013

Syria: o co chodzi w obrazkach

-
Chwilowo długo przygotowywane plany [na rozkładzie od ponad 10 lat] wzięły w łeb, bo barany się niespokojnie wiercą i nie chcą wierzyć w kompas moralny Ketchup Kerry'ego z paczki Busha pt. Skull and Bones, który im zagroził moralną obscenią za podejrzenia, że bajki o gazach masowego wrażenia w Damaszku są wyssane z brudnego palucha paczki Busha właśnie. Barany tego już nie łykają. Brytyjski premier Ca-moron przeżył wczoraj upokarzające głosowanie w Izbie Gmin - porażka! Nikt nie chce bombardować Syryjczyków, aby ich obronić przed mitycznymi gazami. Na placu został więc sam Banana z przybocznym wzorcem moralnej busoli Ketchup Kerry'm. No to chłopaki [i dziewczyny, technicznie biorąc] - bierzcie te plecaki, spadochrony i maski i w drogę! Do boju, w obronie demokracji! Szerokiej drogi i pies was ****** Wprowadzajcie demokrację na własny koszt i ryzyko. Pokażcie moralną busolę, prawdziwe przywództwo, odwagę i konsekwencję!

Kłopot polega na tym, że jak zdradził Brzeziński, wszystkiemu winien jest internet. Barany nie wierzą w bajki o gazach masowego wrażenia, bo pamiętają jeszcze bajki o broniach masowego wrażenia Husajna. O ile Husajn miał Broni w swoich haremach do woli, a i robiły masowe wrażenie, to BMR w Iraku nie znalazł nikt, a jednak milion do dwu milionów Irakijczyków zginęło, a kraj jest całkowicie zrujnowany. Jak mówi Brzeziński, sprowokowanie wojny jest trudne, bo nastąpiło masowe polityczne przebudzenie. Najwyższy czas, powiedziałby zezowaty, bo nauczania moralnych busoli nie sposób już wytrzymać bez wymiotów. Sprzątnijcie to guano!

Aby wspomóc proces przebudzania, oto Syria w graficznej pigułce z Zerohedge.


Bazy lotnicze



Miejsca składowania broni chemicznej



Budynki rządowe



Obrona plot



Na kogo wystawić listy gończe


Zwróć uwagę na przewagę wybranych, technicznie tylko jeden nie należy do grona, Bankin' Moon konkretnie [ale jakie przydatne do przytulania gratyfikacji nazwisko!]


Obszary starć wojny domowej



Podziały religijne



Ofiary wojny na 100 tys. mieszkańców



Masowa migracja uciekinierów - katastrofa humanitarna


Podobnie, jak w przypadku wojny irackiej i inwazji libijskiej, setki tysięcy uciekinierów błakają się po krajach ościennych, co wywołało kryzys humanitarny w całym regionie.


Ugrupowania polityczne w grze



Obrazki masz, mapki masz. Teraz odpowiedz sobie na pytanie, któremu z sąsiadów tak zależy na rozpaleniu tej wojny. Czy chcesz w niej brać udział? Chcesz wziąć udział w "wielkim polowaniu"? Droga wolna - do tzw. Free Syrian Army trwa ciągle nabór. Arabom i Beduinom płacą 100 tys.$ [wypłacane rodzinie] za kontrakt najemniczy. Baw się dobrze.




© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut