Go To Project Gutenberg

czwartek, 8 sierpnia 2013

Binney: totalna inwigilacja

-
Najbardziej zasłużonym dla odkrycia zakresu elektronicznej inwigilacji przez globalnych faszystów jest trzydziestoletni weteran NSA, William Binney, który po odkryciu nowych planów totalniaków, które właśnie zakończyły się uruchomieniem orwellowskiego centrum nadzoru ludzkiego bydła w Bluffdale, przeszedł na emeryturę w 2001 r. To on pierwszy publicznie odkrył "tajemnicę", iż bezpieczniacy zapisują wszystkie elektroniczne komunikacje, a nowe centrum służy do ich archwiwizacji w jednej, centralnej, globalnej, elektronicznej kartotece, mieszczącej wszystko o wszystkich. Bohater tegorocznego sezonu, Snowjob Snowden jest przy nim żałośnie wyglądającym harcerzem. Oto wywiad z weteranem walki z bezpieczniakami, do których sam przez całe życie zawodowe należał.

Jeśli zniknie, szukajcie Coast to Coast AM - July 27 2013 - Whistleblowers & NSA. Na pewno gdzieś w archiwum będzie. To największa sieć alternatywnego radio w Stanach. Polecam.

Podczas audycji gospodarz polecał witrynę http://www.full-spectrum-dominance.com/. Zachęcam do odwiedzin i studiów jej zawartości, opisującej w kłopotliwych szczegółach United Stasi of America. Strona Binneya jest tu: http://www.whistleblower.org/.

A propos tu happening artysty plastyka z okazji wizyty Banany w Berlinie. Zdjęcie przedstawia budynek ambasady amerykańskiej. Berlińczycy wydają się jeszcze żywo pamiętać, gdzie [w Dreźnie - DDR] i jak [w rodzinie czerwonego pastora, kapusia Stasi, przeszmuglowanego z RFN do teutońskiego raju robotników i masonów] wychowała się Makrela, dzisiejsza opiekunka naszego rudego OSKARa, który nie zrobi kariery filmowej [wytrzeszcz przeszkadza].© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut