Go To Project Gutenberg

środa, 11 listopada 2009

True Ott i Alex Jones o grypie

Skoro już sprawa sztucznej paniki ze świńską grypą i powiązane z nią naganianie na szczepienia niesprawdzonymi i potencjalnie bardzo groźnymi dla zdrowia szczepionkami weszła do tzw. głównego nurtu mediów, warto poszukać głębiej, co za tą zmianą nastroju się kryje oraz co nas może czekać. Epidemia (pandemia?) za naszą wschodnią granicą nie jest tworem wyobraźni, a jej ofiary są realne. Najciekawszy jest jej przebieg, wraz z zaznaczonym poprzednio rozbiegiem.

Chwała pani minister zdrowia Kopacz za otwarte i szczere stanowisko wobec sprzedawców bezwartościowych, ale za to patentowanych śmieci medycznych do wstrzykiwania pod skórę. Zezowaty pytał: gdzie certyfikat? I - sądząc ze stanowiska pani minister - rzeczywiście nie ma żadnych certyfikatów na szczepionki. Nie są one przebadane, a za ich negatywne działania mają wziąć odpowiedzialność in blanco rządy je swym pacjentom ordynujące! Szczera prawda.

Dlaczego taka frontalna wolta (pani minister lansowała się ze swoim przesłaniem w TVN), przecież można było sprawę załatwić bez odstręczania do dostawców szczepionek? Skoro pani minister jest politykiem, a dodatkowo jeszcze całą akcję rozpoczął pan Palikot, motyw najwyraźniej jest polityczny. W zezowatej geooptyce znaczy to, że Polska nie przyłączy się do medyczno-politycznych eksperymentów na wschodniej flance NATO bez realnego planu i zysku. Dodać jeszcze można że z zagrożeniem życia i zdrowia swoich obywateli. Skoro naszym bohaterom od teczek nikt przy zdowych zmysłach szerszego planu objaśniać nie zamierza, bo następnego dnia by go przeczytał w Fakcie, zezowaty widzi przebieg pandemii bardzo łagodnie, bo nijak się tego pogodzić nie da ;)

Teraz arcyciekawy wywiad wspomnianego w poprzednim dr. True Otta, z Aleksem Jonesem, prowadzącym stronę infowars. Warto posłuchać i porozmyślać trochę bez zacietrzewień i uprzedzeń. Jeden i drugi nie są głupi, a z przebiegu rozmowy łatwo sprawdzić, że przyklejane im tak łatwo etykiety oszołomów są zupełnie nie na miejscu. Oczywiście - jak zawsze - zezowaty poleca daleko posunięty krytycyzm. Use your head or you'll be dead :)

True Ott, to ten do którego podobno dzwonił Joseph Moshe przed gazowym zatrzymaniem, mówi o tym w wywiadzie. Chętni do streszczenia wywiadu na polski pilnie poszukiwani.


Pobierz (mp3)

W wywiadzie wspomniana jest publikacja opisująca omawiane poprzednio rozszyfrowanie wirusa hiszpanki z 2005 r. i pięć różnych linii wirusa, wchodzących w możliwe rekombinacje H1-H5.
Resurrected Pandemic Influenza Viruses. Annual Review of Microbiology Volume 63; September 08, 2009 (pdf)© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut