Go To Project Gutenberg

czwartek, 25 września 2014

Psubracia

-Muzyczny wątek na dziś. Zwykle przechodzę kolo takich obojętnie ale dziś Psubracia przegieli.Nie do rymu i taktu. Bez pomyslu ale z politycznego nadania. Denatan ponownie trworzy.
Byloby to tylko groteską gdyby niczym nieslawny Lech Roch Pawlak umarl na joltubowym zaciszu. Ale ten ma poparcie salonu, jego mać i brać wie jak nasrać Polakom na glowy.

"Donatan-Cleo"BRAĆ" gośc.Enej " jego psia mać lubi spać i pić wódke nawet po śmierci, robi z nas ostatnich pijaków, odwołuje się do panslawizmu z przyjaciółmi z Enej:
HISTORIA I SKŁAD ZESPOŁU ENEJ to polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera "Eneidy" Iwana Kotlarewskiego. Utwór ten jest jednym z najważniejszych dzieł literatury ukraińskiej, a Enej to wesoły Kozak podróżujący po świecie. Zainteresowania muzyką folkową, szczególnie ukraińską, miały źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoduchów ma korzenie ukraińskie, natomiast Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie. Pozostali członkowie zespołu to Polacy,
Pozostali to Polacy, czyli Ukraiński zespól wraz z rusofilem Donatanem, który nie kryje się ze swoimi komunistycznymi upodobaniami. Enej hołduje zbrodniarzy z UPA, Denat firmuje odzieżówkę, która jawnie propaguje totalitarny komunizm zwłaszcza u Nas. Tlumaczy to faktem ogromnej wdzięczności wobec milionowej Krasnej Armii która brała udzial w wypędzeniu Niemców w II WŚ. Denatan, spłyca cala relację polsko - rosyjską do znanego i rozpoznawalnego wśród rusofili braku jakiejkolwiek refleksji. I nie przeszkadza mu, że jego psubrać mordowala jego przodków w drugiej polowie od strony Ojca. Natomiast Slowianie dla niego jak najbardziej pijana tłuszcza, która tylko pod berłem znad Wołgi wychodzi na cywilizacyjną prostą. Między czasie małpuje od czarnoskórych slavow wizerunek Słowianki ladacznicy, tak ochoczo widziany i ładowany w głowy młodego pokolenia. Toć Nasi przyjaciele i bracia.
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut