Go To Project Gutenberg

sobota, 15 marca 2014

zezorro szabasowy: Wielki Brat elektroniczny

-
Zanim odważysz się nazwać kogoś opowiadającego o zdalnym sterowaniu myślą, wojnie psychologicznej, nękaniu elektronicznym, wywoływaniu "głosów w głowie" i sztucznych wspomnień, programowanych zabójcach itp. - oszołomem, postudiuj trochę dzieł Brzezińskiego o nadchodzącej [właśnie już istniejącej] erze psychotronicznej. A następnie przemyśl ten wykład.

Jest to prezentacja duńskiego szefa jednej z organizacji zwalczających ukryte, realne i śmiertelnie groźne metody wojny psychoelektronicznej, stosowane na masową skalę od półwiecza. Metody te są już nie tylko wysoko zaawansowane technologicznie, ale stały się ponadto niezwykle efektywne i tanie w użyciu na masową skalę, w epoce internetu wręcz na skalę GLOBALNĄ.

Są to dziś praktyczne narzędzia masowego, nielegalnego zniewolenia. Stały się powszechnym faktem, dokładnie tak, jak zapowiadał Brzeziński, bo należy on to wąskiej kasty ludzi, którzy wiedzą, co mówią, w odróżnieniu od całej masy plebsu, która mówi, co wie. Nawet bezwiednie i przez sen, a jeśli trzeba - pod przymusem. Zdalne przesłuchanie [remote questioning] to nie lapsus Binneya. Ten whistleblower jest genialnym matematykiem i nie popełnił innego, znanego mi lapsusu, bo jest na to zbyt precyzyjny, a jego wypowiedzi są nie tylko prostolinijne, ale też bardzo skondensowane i logiczne, znak wysokiej kultury myśli, bowiem mimo pozornie prostego języka, stosowanego świadomie dla zrozumienia skomplikowanych zagadnień przez niezbyt biegłego technicznie słuchacza, zawierają porażające wręcz treści. Skądinąd nie powinno to dziwić, bo to właśnie te treści spowodowały rezygnację z pięknej kariery i emerytury przez wzorowego pracownika wywiadu z niemal czterdziestoletnim stażem. Zdalne przesłuchanie jest faktem. O to chodzi naprawdę z tym całym monstrualnym aparatem podsłuchu wszystkiego, który ujawnił w ub.r. nieustraszony pogromca NSA Snowjob Snowden.
Szalom.

© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut