Go To Project Gutenberg

wtorek, 19 sierpnia 2014

Co tam panie na Majdanie #86: kto zbombardował uchodźców?

-
Ministerstwa prawdy w Kijowie i Warszawie podały, że terroryści separatyści w Ługańsku zbombardowali cywilny konwój uciekinierów, zmierzający w kierunku granicy...

argus33 12 hours ago

W sprawie dzisiejszego ostrzelania konwoju z uchodźcami pod Ługańskiem, oto filmik z ukraińskiej Espreso.tv z dn. 18. 08,"okraszony" komentarzem z rozmowy telefonicznej o ataku "separatystów";
https://www.youtube.com/watch?...

A tu ten sam filmik z 16.08 opisujący ZNISZCZENIE TERRORYSTÓW-SEPARATYSTÓW!

https://www.youtube.com/watch?...

Mamy zatem telefoniczne doniesienie korespondenta ukraińskiej telewizji, który stwierdza , że separatyści ostrzelali konwój wielu samochodów cywilnych uciekinierów ze zniszczonego wojną domową Ługańska, przy użyciu artylerii. Wiele osób miało spłonąć żywcem w swoich samochodach. Ich dokładna liczba na razie nie jest znana.
Tymczasem zdjęcia [film] do tej relacji pokazuje efekty ataku separatystów na przysiółek Chreszczawatoje [przedm. Ługańska] sprzed dwu dni, bowiem - wbrew stanowisku ministerstwa prawdy - separatyści nie wyjeżdżają kilkadziesiąt km w głąb terenu wroga, aby móc zbombardować domy ze swoimi żonami i dziećmi w środku.
Ludzie giną tuzinami i setkami, a zadowolone z siebie dziennikurestwo pokazuje nieznanego pochodzenia filmiki, bez ładu i składu, na dowód, że gdzieś tam ktoś tam kogoś zbombardował. I wiedzą dzięki temu z absolutną pewnością, że to byli terroryści. Mamy przecież dowód.

lol
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut