Go To Project Gutenberg

czwartek, 7 sierpnia 2014

Dlaczego jestem ruskim agentem 3

-
Oburzony czytelnik, podpisujący się "atakichujcidotego@gmail.com", pracowicie usiłował zamieścić swoją reprymendę, próbując obejść flitr antyspamowy, który swoim zwyczajem obchodzić się nie pozwala... A szkoda niszczyć takiej cudnej urody wykwit mądrości.

Obserwuję sobie pana , panie zezowaty, od dość długiego czasu. Na początku fajnie się pana czytało, taki cyniczny, taki wyszczekany, taki obcykany w temacie i niekonwencjonalny.Oponentów z miejsca sprowadzasz pan do parteru. Ale niestety stwierdzam że znudziły mi się pana grepsy. Dlaczego? Bo jesteś pan nieobiektywny i tak się składa że publikujesz pan non stop antyukraińskie teksty, posługujesz się wrzutkami z rosyjskiej telewizji i powtarzasz jedynie słuszne informacje po linii Moskwy.

Po prawie rocznej obserwacji profil zezowatej działalności jest dla mnie oczywisty, całość układa się wybitnie jednostronnie, jestem pewien na 100% co z pana za egzemplarz.

Czytając pana wpisy czytelnik ma odnieść wrażenie że na Ukrainie ludność cywilą mordują ukraińskie wojska, a tzw. "separatyści" to nic tam nie robią, rzucają kwiaty pod nogi tubylcom i w ogóle ich tam nie ma.

Nie podejmuje pan kwestii co w ogóle robią na terene Ukrainy ruscy bandyci oraz najemnicy różnej maści którzy chowają się za plecami ludności cywilnej.Tak się składa że lokują swoje punkty oporu w ośrodkach miejskich bo zależy im na wielu ofiarach wśród ludności cywilnej - co jest nieuniknione. Moskwie zależy na destabilizacji i kryzysie humanitarnym aby moc wkroczyć w "akcją pokojową". Dla Moskwy straty wśród ludności cywilnej są na rękę.

Nawet zestrzelenie malezyjskiego samolotu pasażerskiego przypisujesz pan stronie ukraińskiej i negujesz ustalenia zachodnich wywiadów.

Stwierdzam żeś pan ruski szpion nawet nie drugiej, ale trzeciej kategorii, bo działasz pan tak mało subtelnie i topornie że aż żal patrzeć.


Cóż mogę odrzec na druzgocącą krytykę? Z wrażenia widzę nawet nie podwójnie, ale wręcz potrójnie, bo łzy napływają do oczu na samą myśl o "ustaleniach zachodnich wywiadów".

"ustalenia"... "zachodnich"... "wywiadów"...
po prostu ch... d... i kamieni kupa

lol
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut