Go To Project Gutenberg

piątek, 29 sierpnia 2014

SUMMA SUMMARUM. Startujemy!

-
SUMMA SUMMARUM. Przegląd tygodnia
Wydarzenia, Analiza, Trendy

Działy: międzynarodowy przegląd prasy, z krótkim komentarzem - geopolityka, gospodarka, trendy, najważniejsze wydarzenia. Wybrane linki z tygodnia, czyli najważniejsze z najlepszych, które pojawiają się regularnie na stronie pt. "czytanka", zebrane w jednym miejscu.

Ponadto extra zestaw ZAMIECIONE POD DYWAN czyli Down the memory hole. Linki, które są aktywnie usuwane z mediów, czyli właśnie to, co jest naprawdę ważne [a nie pojawia się w czytance, bo usunięto].

Na koniec co najmniej jeden aktualny artykuł badawczy, dotyczący rynku, cen, geopolityki, bądź aktualnych wydarzeń, z niezależnej i często absolutnie przełomowej perspektywy. Czytelnicy witryny znają wiele przykładów często niewiarygodnych analiz, które choć wydawały się śmiałe i nieprawdopodobne, okazywały się prawdziwe. Ostatnim [w chwili inauguracji Summa Summarum] przykładem jest fakt fałszywej dekapitacji amerykańskiego dziennikarza Fowleya przez ISIS, ujawniony na tej witrynie na podstawie badań własnych jako europejska premiera.

Komentarz sprowadza się do podsumowania aktualnej sytuacji z krótkoterminową prognozą wydarzeń, które czytelnicy znają w postaci artykułów na stronie oraz często przełomowymi komentarzami poniżej, w których pojawiają się zapowiedzi wydarzeń, widocznych później dla szerszej publiczności jako NEWS. Na tydzień, miesiąc, kwartał, albo rok przed wydarzeniem. Innymi słowy streszczenie analizy aktualnej DEZINFORMACJI z prognozą wynikających stąd TRENDÓW. Od lipca 2015 w wersji audio, jako załącznik mp3, z otwartymi zgłoszeniami czytelników/słuchaczy, 120 minut.

Od listopada 2016 pojawia się ponadto stały dodatek SS audio mielenie zezorrem: rozmowa na wybrane, aktualne, gorące tematy, z reguły 3-4, mp3 90 minut.

Podsumujmy: prasówka {linki}, bieżąca analiza, komentarz/omówienie plus mielenie zezorrem.

Przegląd nie ma ambicji absolutnej wiedzy, ani zupełności spojrzenia, ale ma za to niepowtarzalny atut: jest niezależny i nastawiony na poznanie PRAWDY, niezależnie od jej klasyfikacji politycznej i przedstawienia w mediach. Jak na tej witrynie udowodniono na przykładach, media zajmują się płatnym marketingiem, czyli PR-em a nie analizą informacji. Summa Summarum to właśnie czyni: analizuje informację i dezinformację mediów, bezstronnie. Sam/a wiesz, że nie jest to łatwe, zatem wymaga sporego wysiłku, który z kolei warto wynagrodzić, aby wiedzieć, co się dzieje naprawdę. Bowiem skoro w mediach kłamią [a robią to bez przerwy], to naprawdę nic nie wiadomo.

Harmonogram: tygodniowo, sobota po południu, plik *.pdf oraz *.epub na konto pocztowe

Abonament: miesięczny 50 zł

Cenę dobrano z zamiarem systematycznej rozbudowy zawartości tak, aby doprowadzić z czasem do w miarę szerokiego tematycznie serwisu, którego "pigułką" i szkieletem jest tygodniowy przegląd, który musi się pojawić w każdej takiej publikacji, ale brak na początek mocy dostatecznie głębokiego, jednoczesnego opracowania wszystkich działów. Nie brak bowiem informacji, ale czasu, aby ją sensownie opracować. W trakcie systematycznej pracy nowe działy pojawią się w sposób naturalny. Innymi słowy jest to kompromis między oszczędnością czasu, a głębokością wiedzy, z dobrym rokowaniem na przyszłość.

UWAGA: pierwszy okres minimum wynosi 3 mies. {ze względu na "zapominalskich"}, kolejne co miesiąc, sugerowane dla wygody dłuższe okresy z góry: nie lubię upomnień. Mówiąc krótko pierwsza wpłata min. za trzy miesiące, nie ma początkowych, "próbnych", "rabatów". Reprezentatywna próbka jest online, pytania w komentarzach.

Ponadto możliwe opcje do wyboru zawierają:
- dodatkowy przegląd codzienny Summa dnia {podwójna stawka}
- dodatek SS audio mielenie zezorrem; mp3 90 minut jako pozycja samodzielna: 25 zł/mies.====================================================
{zmieniono wygodną formę płatności w związku z gangsterskimi metodami stosowanymi przez paypal}

adres: skrill.com

płatność dla:
tytuł: SUMMA SUMMARUM [podaj maila]

UWAGA: proszę użyć adresu maila, na który będzie wysyłka - abym go zidentyfikował z odbiorcą - opcja anonimowa uniemożliwia rozpoznanie nadawcy
====================================================


ARCHIWUM

Summa Summarum Jesień '14
Summa Summarum Zima '15
Summa Summarum Lato '15
Summa Summarum Jesień '15
Summa Summarum Zima '16
Summa Summarum Lato '16


====================================================
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut