Go To Project Gutenberg

piątek, 29 sierpnia 2014

SUMMA SUMMARUM. Startujemy!

-


ZZ zajmuje się od lat bieżącą analizą trendów finansowych, gospodarczych, politycznych, czyli business intelligence. Najbliższy jego odpowiednik i wzorzec można wskazać w pracy Geralda Celente, którego zawsze z uwagą słucha.

Najciekawsze prognozy, obserwacje, wskazówki, z których jest dumny, to:

- pewne techniczne odkrycia z okolic tzw. tajemnicy smoleńskiej, prawidłowa analiza osłony medialnej, dezinformacyjnej oraz celne wnioski prognostyczne, wyprowadzone dziesięć lat temu, dotyczące m.in. Międzymorza, które później stało się Trójmorzem
- prezydentura Andrzeja Dudy, ekipa "dobrej zmiany" na miesiące przed wyborami
- prezydentura Donalda Trumpa na pół roku przed wyborami
- dołek na bitcoinie tygodniowo
- dołek na złocie miesięcznie
- ostatni szczyt giełdowy co do dnia
- Prywatny Poradnik Kryzysowy, synteza 12 lat pracy w skrótowej, aczkolwiek pospiesznej formie.


SUMMA SUMMARUM. Przegląd tygodnia
Wydarzenia, Analiza, Trendy

Działy: międzynarodowy przegląd prasy, z krótkim komentarzem - geopolityka, gospodarka, trendy, najważniejsze wydarzenia. Wybrane linki z tygodnia, czyli najważniejsze z najlepszych, które pojawiają się regularnie na stronie pt. "czytanka", zebrane w jednym miejscu.

Ponadto extra zestaw ZAMIECIONE POD DYWAN czyli Down the memory hole. Linki, które są aktywnie usuwane z mediów, czyli właśnie to, co jest naprawdę ważne [a nie pojawia się w czytance, bo usunięto].

Na koniec co najmniej jeden aktualny artykuł badawczy, dotyczący rynku, cen, geopolityki, bądź aktualnych wydarzeń, z niezależnej i często absolutnie przełomowej perspektywy. Czytelnicy witryny znają wiele przykładów często niewiarygodnych analiz, które choć wydawały się śmiałe i nieprawdopodobne, okazywały się prawdziwe. Ostatnim [w chwili inauguracji Summa Summarum] przykładem jest fakt fałszywej dekapitacji amerykańskiego dziennikarza Fowleya przez ISIS, ujawniony na tej witrynie na podstawie badań własnych jako europejska premiera.

Że warto być na bieżąco przekonują co dzień zaskakujące nas fakty. Wśród nich cała seria prawidłowych prognoz: bitcoin, ethereum, ropa, wydarzenia polityczne w rodzaju wyborów Duda-Szydło, Trump...

Komentarz sprowadza się do podsumowania aktualnej sytuacji z krótkoterminową prognozą wydarzeń, które czytelnicy znają w postaci artykułów na stronie oraz często przełomowymi komentarzami poniżej, w których pojawiają się zapowiedzi wydarzeń, widocznych później dla szerszej publiczności jako NEWS. Na tydzień, miesiąc, kwartał, albo rok przed wydarzeniem. Innymi słowy streszczenie analizy aktualnej DEZINFORMACJI z prognozą wynikających stąd TRENDÓW. Od lipca 2015 w wersji audio, jako załącznik mp3, z otwartymi zgłoszeniami czytelników/słuchaczy, 120 minut.

Od listopada 2016 pojawia się ponadto stały dodatek SS audio mielenie zezorrem: rozmowa na wybrane, aktualne, gorące tematy, z reguły 3-4, mp3 90 minut.

Od października 2018 działa Summa miesiąca, skondensowane wydanie numerów tygodniowych, w postaci analogicznej.

Podsumujmy: prasówka {linki}, bieżąca analiza, komentarz/omówienie plus mielenie zezorrem.

Przegląd nie ma ambicji absolutnej wiedzy, ani zupełności spojrzenia, ale ma za to niepowtarzalny atut: jest niezależny i nastawiony na poznanie PRAWDY, niezależnie od jej klasyfikacji politycznej i przedstawienia w mediach. Jak na tej witrynie udowodniono na przykładach, media zajmują się płatnym marketingiem, czyli PR-em a nie analizą informacji. Summa Summarum to właśnie czyni: analizuje informację i dezinformację mediów, bezstronnie. Sam/a wiesz, że nie jest to łatwe, zatem wymaga sporego wysiłku, który z kolei warto wynagrodzić, aby wiedzieć, co się dzieje naprawdę. Bowiem skoro w mediach kłamią [a robią to bez przerwy], to naprawdę nic nie wiadomo.

Harmonogram: tygodniowo, sobota po południu, plik *.pdf oraz *.epub na konto pocztowe; względnie pierwsza sobota kolejnego miesiąca {w wersji Summa miesiąca}.

Abonament: miesięczny 50 zł

Cenę dobrano z zamiarem systematycznej rozbudowy zawartości tak, aby doprowadzić z czasem do w miarę szerokiego tematycznie serwisu, którego "pigułką" i szkieletem jest tygodniowy przegląd, który musi się pojawić w każdej takiej publikacji, ale brak na początek mocy dostatecznie głębokiego, jednoczesnego opracowania wszystkich działów. Nie brak bowiem informacji, ale czasu, aby ją sensownie opracować. W trakcie systematycznej pracy nowe działy pojawią się w sposób naturalny. Innymi słowy jest to kompromis między oszczędnością czasu, a głębokością wiedzy, z dobrym rokowaniem na przyszłość.

UWAGA: pierwszy okres minimum wynosi 3 mies. {ze względu na "zapominalskich"}, kolejne co miesiąc, sugerowane dla wygody dłuższe okresy z góry: nie lubię upomnień. Mówiąc krótko pierwsza wpłata min. za trzy miesiące, nie ma początkowych, "próbnych", "rabatów". Reprezentatywna próbka jest online, pytania w komentarzach.

Ponadto możliwe opcje do wyboru zawierają:
- dodatkowy przegląd codzienny Summa dnia {podwójna stawka}
- dodatek SS audio mielenie zezorrem; mp3 90 minut jako pozycja samodzielna: 25 zł/mies.====================================================
{zmieniono wygodną formę płatności w związku z gangsterskimi metodami stosowanymi przez paypal}

adres: skrill.com

płatność dla:
tytuł: SUMMA SUMMARUM [podaj maila]

UWAGA: proszę użyć adresu maila, na który będzie wysyłka - abym go zidentyfikował z odbiorcą - opcja anonimowa uniemożliwia rozpoznanie nadawcy
UWAGA2: notoryczne "zmiany regulaminu", skądinąd oczywiste dla moich czytelników, skutkują przerwami, bowiem nie akceptuję sytuacji, w której wczorajszy kontrakt jutro podlega jednostronnej zmianie; w każdym razie proszę o sygnał.
====================================================

{w końcu zezowaty powrócił do krypto, tym razem w stabilnej, dojrzałej, wszechstronnej i oszczędnej wersji; koszt transakcji 0.50%, wszystkie krypto i waluty}

SummaSummarum kwartałSummaSummarum miesiąc

UWAGA: proszę w okienku wiadomości podać adres maila, na który będzie wysyłka - abym go zidentyfikował z odbiorcą - adres portfela często uniemożliwia rozpoznanie właściwego adresata oraz rodzaj: SS, SD, SM [summa summarum tygodniowa, summa dnia, summa miesiąca].
====================================================

ARCHIWUM

Summa Summarum Jesień '14
Summa Summarum Zima '15
Summa Summarum Lato '15
Summa Summarum Jesień '15
Summa Summarum Zima '16
Summa Summarum Lato '16

summa Summarum Jesień '17
Summa Summarum Zima '18
====================================================

Polecamy dania z naszej kuchni

Summa Summarum oraz Summa dnia

Pieniądz w czasach zarazy

Summa Krypto

Mielenie zezorrem

© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut