Go To Project Gutenberg

środa, 8 kwietnia 2009Spośród krajów Europy Środkowo-Wschodniej Polska jest najbardziej odporna na kłopoty – uważają analitycy United Bank of Switzerland. Mimo obniżki prognoz wzrostu dla naszego kraju

Krajowe indeksy wystrzeliły w górę. – To krajowe instytucje postanowiły zwiększyć alokację w akcje – komentuje Marcin Brendota, analityk Biura Maklerskiego Alior Banku. Co dalej?

Giełda w Warszawie jest dziś najlepszym parkietem w Europie. WIG20 rósł o ponad 4 procent.


Obserwowany obecnie 3-procentowy wzrost na indeksie grupującym największe spółki WIG20 czyni warszawską giełdę jedną z najmocniejszych na świecie.

8.4.Warszawa (PAP) - Ministerstwo Finansów sprzedało w środę na przetargu uzupełniającym obligacje DS1019 za 300 mln zł przy popycie na poziomie 400 mln zł - podał resort w komunikacie.

Obserwowany obecnie 3-procentowy wzrost na indeksie grupującym największe spółki WIG20 czyni warszawską giełdę jedną z najmocniejszych na świecie.

Indeks już pobił poniedziałkowy szczyt. Wprawdzie w niewielkim stopniu, ale jednak dzisiejsze maksimum jest już nad maksimum z poniedziałku. PEO zyskuje ponad 10 pkt. Pozostałe banki mają się nieźle, choć oczywiście nie aż tak dobrze. Tu godnym towarzyszem może być jedynie BZW ze wzrostem o ponad 9 proc.


© zezorro'10 dodajdo.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Możesz użyć tagów HTML: b, i, a (i pewnie innych)
działanie: pogrubienie kursywa anchor np. link
ostatnia uwaga: moderator może zmienić/usunąć treści które uzna za niestosowne, bo moderator ma rację ;)

muut