Go To Project Gutenberg

piątek, 10 kwietnia 2009

Naród odkupionych

Bailout nationTę książkę Ritholtza zezowaty chce przeczytać, ale jest kryzys, więc wpadł na pomysł, że ktoś mu ją podaruje/pożyczy w zamian za recenzję ;)

W końcu nie jest to żadna ujma, autopromocja, autor pisze o sobie na swoim blogu same dobre rzeczy. Wiadomo, zna autora najbliżej i najwięcej może o jego dorobku powiedzieć. Patrząc prosto jednak Ritholtz jest bystry i książeczkę przeczytać trzeba, choćby dla okładki (kliknij obrazek). Od dwu tygodni to jest No.1 jeśli chodzi o skrzyżowanie humoru i ekonomii. Zezo must C po prostu. Potwierdzone z czterech uznanych przez zezowatego źródeł (mało tych idoli zostało).

UWAGA PORZĄDKOWA: zasadniczo wszystkie zezowate obrazki się otwierają (linkują), więc jak jakiś jest dla Ciebie nieczytelny, kliknij, aby powiększyć. Przypominam dla porządku, bo nie wiadomo, kiedy znowu sobie o tym przypomnę.
© zezorro'10 dodajdo.com

2 komentarze:

  1. Musisz poczekac az ktos zeskanuje i wrzuci na P2P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ponieważ to mój pierwszy raz ( udział w tym forum ) zacznę od przekazania wyrazów szacunku dla gospodarza - ZZ. Od pewnego czasu jestem biernym uczestnikiem, a dokładniej mówiąc czytelnikiem, tego blogu. Żałuję, że nie zacząłem wcześniej.
    Wracając do tematu. Pozwolę sobie polecić jeszcze inną książkę - "Bombardiers", autor Po Bronson. Jest to pozycja sprzed kilkunastu lat, ale bardzo dokładnie ( tak mi sie przynajmniej wydaje - z punktu widzenia amatora ) opisująca mechanizmy, które doprowadziły min. do obecnej sytuacji. Nieśmiało polecam.

    OdpowiedzUsuń

Możesz użyć tagów HTML: b, i, a (i pewnie innych)
działanie: pogrubienie kursywa anchor np. link
ostatnia uwaga: moderator może zmienić/usunąć treści które uzna za niestosowne, bo moderator ma rację ;)

muut