Go To Project Gutenberg

sobota, 19 lipca 2014

zezorro szabasowy: numerologia w MFW

-
Myślisz, że w MFW bardzo postępowe towarzystwo pracuje, prawda? No to sobie postudiuj wstęp do symboliki numerologii roku 2014 wedle Lagarde, dla której jankesi sprokurowali taką piękną aferę z rzekomo zgwałconą przez Dominika Strauss-Kahna pokojówką, która okazała się chorą na AIDS narkomanką z Afryki, pracującą na czarno w Nowym Jorku, pod okiem agentów DEA, a rzekomy gwałt był nieudolną próbą wyłudzenia i szantażu na Strauss-Kahnie.

Potraktuj to jako pierwszą praktyczną lekcję numerologii, którą zaczniesz od teraz uważnie zgłębiać, wiedząc że najpotężniejsze osoby, trzęsące finansami świata, jej używają w swej pracy. Zauważ jak poważnie rok 2014 w numerologicznej perspektywie jest zapowiadany.

Podwójna krajanka Strauss-Kahna, która jednak była od niego lepsza dla globalnej elity, więc warto posłuchać, co mówi o najbliższej przyszłości.

W starannie przygotowanym przemówieniu jest ukryta zapowiedź oczekiwanego, szczególnego wydarzenia. Moim zdaniem zapowiadana data to 20 lipca 2014, czyli już jutro. Powinna zacząć się nowa epoka w międzynarodowych finansach, zatem będzie to prawdopodobnie inauguracja nowej globalnej waluty, lub podobne wydarzenie. Zatem żegnaj lollarze, witaj... nowy porządku świata.

Szalom.
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut