Go To Project Gutenberg

niedziela, 15 czerwca 2014

BREAKING: polscy najemnicy byli na pokładzie zestrzelonego IŁa

-
Jak poinformowałem wczoraj rebelianci zestrzelili samolot Gwardii Narodowej w Ługańsku. Na pokładzie byli Polacy.

Jak donosi nasz czytelnik:
*****
W Narodowej Republice Ługańskiej w miejscu upadku zestrzelonego samolotu Ił 76 znaleziono mnóstwo nadpalonych dokumentów w języku polskim. Źródła donoszą, że chodzi o dokumenty polskich najemników , którzy pospiesznie przerzucani byli pod Ługańsk w celu działań bojowych i działań represyjnych przeciwko ludności cywilnej.

Obecnie spływają doniesienia, że Kijowska junta ukrywa prawdziwą liczbę zabitych w rezultacie katastrofy Iła 76 i skrywa fakt śmierci polskich i litewskich najemników. Niektóre dane mówią, że w samolocie ił 76 znajdowało się około 40 najemników z Polski i z Litwy.

http://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/15-06-2014/1212085-ukraina-0/
http://krasvremya.ru/bolshinstvo-pogibshix-v-sbitom-il-76-inostrannye-nayomniki/
http://malorossijanin.livejournal.com/788523.html
zdjęcia ukraińskich żołnierzy przed odlotem samolotu
http://bmpd.livejournal.com/887980.html
zdjęcia części najemników przed wylotem
http://f-lite.ru/lfp/s019.radikal.ru/i616/1406/37/95cc819534ed.jpg/htm

Tak czy inaczej nie lecieli samolotem zabijać a więc teraz są na wiecznej emeryturze. Wojna to rzeź.
******

A zezowaty to podsumuje: dupa blada panie ministrze zdradku, weź pan zdementuj te informacje - tak jak poprzednio - bo my niezdementowanym nie wierzymy.

A jako bonus świeży film z wiecu w oblężonym Słowiańsku. Te tłumy mieszkańców blokowiska zegnał oczywiście na obowiązkowe zebranie komsomolców Putin, pod groźbą... nie wiem czego, bo przecie skoro powstańcy prorosyjscy tacy groźni są, to nie powinno ich tam być - tych tłumów kobiet z dziećmi, w dodatku całkiem spokojnych. Prawda jest taka, że - jak sam zamaskowany mówca przyznaje - wszyscy wiedzą, że im broni nie zabraknie, bo wiedzą, kto za nimi stoi.

Jasne, że wiedzą - stoi za nimi Putin, bo ten zamaskowany żołnierz to jest Rosjanin ze specnazu i dlatego ma zakrytą twarz, ponieważ Amerykanie mają wszyskich specnazistów w komputerze i rozpoznaje ich zdjęcia specjalny program na... pejsbuku. Mieszkańcy Słowiańska bardziej ufają dziś specnaziście, niż rządowi kijowskiemu, który wysadza im domy, co skądinąd jest aż nadto oczywiste, dla każdego człowieka z głową na karku.


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut