Go To Project Gutenberg

czwartek, 12 czerwca 2014

Kto śmiał podnieść głos PRZECIW polskim emeryturom dla "ocalałych"?

-
Od razu zdradzę, że niewielu, bo prawie nikt nie odważył się podnieść głosu PRZECIW polskim emeryturom dla tzw. "ocalałych ofiar holocaustu". Polski Sejm nie jest polski, ale "polski", bowiem in gremio wypłaca emerytury i odszkodowania dla "ocalałych" Żydów.Środowiska żydowskie triumfalnie obwieściły swój kolejny sukces w dojeniu narodów, co prawda skromny, ale za to jak widowiskowy! Tubylczy parlament nad Wisłą nie śmiał nawet zaszczekać, nie mówiąc o podniesieniu głosu. Dwóch posłów co prawda odważyło się zakwilić przeciwko zuchwałemu drenowaniu kieszeni tubylców dla świętej żydowskiej sprawy, ale nie wiadomo, czy to tzw. błąd statystyczny [bo im się guzik na kacu omsknął], czy też nie zapoznali się na czas z instrukcją. Dwóch na ponad czterysta osób, czyli poniżej pół procenta tubylców odważa się sprzeciwić!

Co prawda [na razie] emerytury [odszkodowania] dla "ocalałych" Żydów są stosunkowo niewielkie, bowiem "tylko" ok. 100 ojro miesięcznie dla rzeszy ok. 50 tysięcy beneficjentów, ale - jak życie uczy - małe wielkiego początki...

Powstają tu dwa pytania: kogo reprezentuje karna rzesza potulnie głosujących za wypłacaniem emerytur dla Żydów z polskich podatków, oraz drugie: kto jest tym śmiałkiem, który się odważa podnieść głos?

Według mojego rozeznania lokatorzy parlamentu nie reprezentują nadwiślańskich indian, bowiem tubylcy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności ani za holocaust, ani za Żydów, ani za drugą wojnę, którą zorganizowali im na ich terytorium obcy - na ich koszt, mordując, grabiąc i niszcząc im życie i mienie, łącznie z bezpowrotnym zaborem dużej części terytorium. Z jakiego tytułu Polska ma płacić Żydom, ocałałym czy nie ocalałym cokolwiek? Ja takiego nie znam i nie znam nikogo, który by taki znał.

Drugie pytanie jest jeszcze bardziej oczywiste. Śmiałkami, którzy odważyli się podnieść głos przeciwko żydowskim roszczeniom do polskich emerytur kombatanckich byli: bliżej nieznany Wojciech Szarama [PIS] oraz bliżej znany z bijatyk na rauszu z policjantami Przemysław Wipler [niezrzeszony], któremu teraz karząca ręka sprawiedliwości zdejmuje za te ekscesy immunitet.

Operetkowe pół procenta parlamentu tubylców przeciw emeryturom/odszkodowaniom dla Żydów kombatantów! Tu nie będzie Judeopolonii drogi watsonie. Judeopolonia już tu jest. To elementarne.


© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut