Go To Project Gutenberg

wtorek, 24 czerwca 2014

Krótka piłka: Sowa i przyjaciele. Koniec przedstawienia

-

Tomasz Modelski •
Kto to nagrał - sto koncepcji,
kiedy któraś wreszcie chwyci?
Może Ruskie, może Niemce,
terroryści lub kosmici?
Kraj w rozkładzie, rząd w nieładzie,
wizerunek padł na pysk.
Nawet mediom twierdzić trudno,
że wszystkiemu winny PiS.
Tylko jakoś nikt nie widzi,
kiedy szuka się macherów,
że z taśm żadna nie obciąża
środowiska Belwederu.

Mario •
Właśnie podali w wiadomościach, że za nagrania odpowiedzialna jest zorganizowana grupa trzech kelnerów. NO LUDZIE !
I w taki bałach mamy uwierzyć ? Za następną aferę podsłuchową odpowiedzialne pewnie będą babcie klozetowe.
A co gazu ... . Miejmy nadzieję, że do zimy sprawa się JAKOŚ rozwiąże.

zezorro •
jeśli Bolek mógł być preziem, a obecnie Komoruski, jeśli naczelny gestapowiec - skadinąd bardzo sensowny gość, sądząc z techniki negocjacji z Belką - stwierdza, że TO PAŃSTWO ISTNIEJE TEORETYCZNIE, to czego się spodziewasz?
że trepy znajdą prawdziwych nagrywaczy z aparaturą i spalą zarówno agenturę, jak i technikę?

Jest gang olsena i zorganizowana grupa przestępcza TRIO KELNER RECORDINGS, to samo, co z grupą Brunobombera, ten sam poziom. Czego się spodziewasz po olsenach - że wymyślą coś wyrafinowanego? Przecie to są prymitywne trepy, a tubylców trajktują od zawsze JAK DURNIÓW. I to mam im najbardziej za złe - bo pochodzenie ich matek jest mi znane, tylko to badziewie jest nie do zniesienia i ten smród łajna i walonek. To trzeba wywiesić wysoko na słońcu, albo zakopać, zaorać, zapomnieć.

Mario •
Jasna sprawa, że nie powiedzą , iż to ONI sami nagrywali, a nagrań użyczyli okazyjnie z własnej bogatej płytoteki. Mogli jednak wymyślić nieco bardziej złożoną historyjkę.
To, iż traktują nadwiślańskich indian jak debili kiedyś mnie wkurzało. Teraz mniej bo muszę przyznać im rację. Ci indianie są faktycznie niesamowicie głupi. 25 mln., a może i nawet 30 to skończone debile. Skore pozostałe 5 (a może 3) jest bystrzejsze to czemu dzieli tipi z tą durną większością ? I ten ostatni argument gryzie mnie najbardziej. Muszę się zastanowić nad sobą bo ja tu wyraźnie tracę czas. Ty i reszta zezowatych zresztą też.

Paweł P •
Mario
A w sobote grupa kelnerów siadła przy piwku i wrzuciła ogłoszenie na allegro ze maja tasmy do sprzedazy traf chciał ze naczelny wprost szukał tasmy klejacej na alegro i przypadkowo znalazl ogłszenie kelnerów:) Byc moze jutro tvn poda taka wiadomosc na czerwonym pasku:))

alus •
Zatrzymali Marka F. - który nakręcał kelnerów do śpiewu. Być może rzeczywiście to jest zemsta za przeoranie mu węgla ze składów...

zezorro •
tarara, przecie to chłopak mafii jest
co najwyżej kurier - i mógł zadziałać z zemsty, za friko
tymczasem go złapią za jaja i są trzy warianty:
- zaśpiewać i wkrótce się utopić na wolności albo
- milczeć, odsiedzieć spokojnie jak jego pierwowzór, Rywin, odebrać nagrodę za sprawowanie po wyjściu
- skruszeć w celi i tam popełnić samobójstwo w strzeżonej.
wersja 1 i 3 doprowadza rudego do jego kontaktu, który nie jest reżyserem.

Co zrobi? Będzie siedział cicho, jakby nikogo nigdy nie widział, nie słyszał, nie rozumiał. Ich weiss nicht.

kładę lachę na te ustawki - już jest pozamiatane
zieloni dobili targu w ten weekend z niebieskimi, indianie będą jeszcze tydzień domagać się igrzysk, potem zapomną...

skąd WIEM? z analizy nieprzypadkowego działania KILKUNASTU czynników, prawdopodobieństwo błędu poniżej 0,5%

wszystkie dane są jawne i dostępne indianom, ale nie mają ani narzędzi, ani podstaw wiedzy do odczytania
cheers

Sauelios •
PRL w całej okazałości, nie PRL-bis. Rządzący wykorzystują te same chwyty co pyrlowski minister Wróblewski - jeśli odpowiedzi na niektóre pytania Legis Nostrae są twierdzące. Dodałbym jeszcze jedno pytanie: ilu w NBP pracuje tajnych współpracowników i funkcjonariuszy służb wojskowych polskojęzycznych i niepolskojęzycznych.

Mario •
Ten MF to tak jak napisałeś chłopak z ferajny. Wystarczy zerknąć na wyrywek z jego życiorysu : "w roku 2000 założył firmę zajmującą się finansowaniem publicznych szpitali i samorządów, którą sprzedał w 2006 za 450 mln PLN".
Działał na czyjeś zlecenie (wiadomo czyje) i pechowo wpadł. Albo "go wpadli".
Myślisz, że sprawa rozejdzie się po kościach ? Jeśli producenci nagrań dogadali się to z kim niby ? Ja zakładam, że autorzy nagrań to ci sami co nami rządzą, więc z samym sobą nie musza się dogadywać. Zmienią tylko kukiełki na scenie i show must go on.
Chyba, że był mały pożar w burdelu i część studia nagraniowego się zbuntowała. Wtedy sprawa faktycznie szybko przycichnie.

zezorro •
Marek Futryna robi jako dyzma za super dobre pieniądze, tak samo jak geniusz AmberGold Plichta, jakbyś jeszcze nie odgadł. Z dyzmami się nie pertraktuje, tylko daje się im zlecenia - i oni je przyjmują, albo nie. Dyzma na kontrakcie robi to, co ma w kontrakcie. Jeśli nie robi, to ma przygodę zmieniającą życiorys.

Zatem z dyzmą nikt z reżyserów nie pertraktował - zrobił zlecenie albo w ramach kontraktu generalnego, albo w ramach przysługi. I teraz zaatakowana banda rudego poprzez swojego towarzysza generalprokurora Seremeta mu się odpoiwednio dobierze do d***, a dyzma wie co jest grane lepiej ode mnie i wybierze wariant 2, sprawdzony w poprzednim odcinku wojny gangów w ekranizacji medialnej, zwanej aferą Rywina.

Obecna afera podsłuchowa "Sowa i przyjaciele" została wyprowadzona według tego samego schematu, co afera Rywina, więc jej przebieg będzie taki sam, bo to powtórka. I widać to już dziś, a wnioski podałem wyżej.

Dyzma Marek Futryna jest zwykłym statystą w tym przedstawieniu, jego zleceniodawca prawdopodobnie nie zostanie nigdy ujawniony, a nawet jeśli, to się na nim skończy, bo reżyser przedstawienia pozostanie w cieniu.

Jestem tego całkowicie pewny w bantustanie nadwiślańskim, a jeśli ktoś potrafi wykazać, że się mylę, musi przygotować esej na co najmniej 50 stron, na tyle oceniam wiarygodne przedstawienie jakiegokolwiek argumentu przeciwnego, tyle jest materiału na poparcie mojej prognozy. I nie będę go oczywiście wymieniał, bo to strata czasu w bantustanie, zajętym analizą Marka Futryny i zorganizowanej grupy przestępczej trzech kelnerów, albo Brunobombera. Idioci mogą gaworzyć z idiotami, ja się nie przyłączę.

Ktokolwiek traktujący podobne idiotyzmy poważnie, ma poważne braki - tyle powiem, aby nie wkurzać zanadto.

Mario •
Mówisz, że MF to taki współczesny Lew. Ok - nie neguję. Jest jednak małe ALE.
Lew przyszedł do gównianej z konkretną propozycją. Odpowiednia ustawa za odpowiednie pieniądze. A jaki deal nastąpił teraz ? Skoro nikomu nie spadnie z głowy nawet czapka to nie ma śladu transakcji.

zezorro •
właśnie to jest najlepszy dowód na to, że zarówno reżyser, jak i aktorzy rozpoznali scenariusz i dopracowali z wersji 1 na wersję 2 - ulepszoną

nie ma żadnych łapówek, nic nie ma - tylko popierduszki przy wódeczce, a cały świat wk*****

sam Rywin to był w medialnej akcji politycznego przewrotu tylko pretekst, istotą była prawidłowa ekspozycja, propaganda, oprawa medialna, komisja śledcza w tv itd, jeśli nie badałeś tego, to nie masz pojęcia, jak skomplikowana jest to operacja, oglądałeś komisję śledczą? - bo ja tak, ponieważ to była kopalnia wiedzy o prawdziwym życiu gospodarczym, ale też case study montażu propagandowego, tylko dureń myślał, że to jest spontan, ot Rywin wpadł do Szechtera, a ten po pół roku odnalazł cztery magnetofony...

POPRZEDNIE:
Prometeusz Belka
O co chodzi z podsłuchami Wprost? 6 i dalsze...
© zezorro'10 dodajdo.com
blog comments powered by Disqus

muut